Pierwsze webinarium Akceleratora

Dzień dobry.

Za parę dni, w ramach Łódzkiego Akceleratora Obywatelskiego, ruszą nabory w “Pandemicznym Konkursie MINIGRANTY – FIO 2020 dla województwa łódzkiego”. Młode organizacje społeczne, które powstały nie wcześniej jak 30 miesięcy przed złożeniem wniosku, oraz grupy nieformalne będą mogły się starać o granty do wysokości 5.000 zł. Przypominam, że ze względu na wyłonienie 2-ch operatorów FIO na województwo łódzkie, Łódzki Akcelerator Obywatelski organizuje konkurs tylko w części powiatów. Listę powiatów znajdziesz na stronie. Bieżący Konkurs i realizacja Waszych lokalnych projektów przypadnie na czas pandemii, wierzę, … że … damy radę sobie z tym poradzić.

Od wtorku 5 maja rozpoczynamy szkoleniowe webinaria.

Dla kogo? Oczywiście dla chętnych. Dla tych, którzy:

·         o minigranty będą starać się po raz pierwszy,

·         już aplikowali o nie, ale chcą się upewnić, że dobrze to czują i dowiedzieć czegoś nowego,

·         są ciekawi jak w dobie pandemii sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić projekt.

Pierwsze webinaria odbędą się we wtorek 5 maja 2020 roku o godz. 18:00 i o godz. 19:45. Udział w webinariach, ze względów organizacyjno-porządkowych jest ograniczony do 20 osób, dlatego konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie się na nie, za pośrednictwem formularza. Jeżeli będzie większe zainteresowanie będziemy informować o kolejnych terminach. Bądźcie pewni nikt, kto będzie chętny do udziału w webinarium nie zostanie odprawiony z kwitkiem.

Dla naszej organizacji będzie to pierwszy raz, kiedy zwrócimy się do Was w tej on-linowej formie, bądźcie dla nas wyrozumiali jeżeli coś na początku nam nie pyknie.

DO ZOBACZENIA W SIECI

phm. Izabela Szkiłondź HR

Uwaga! Uwaga!
Spotkajmy się online