Uwaga! Uwaga!

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach kwietnia zostanie ogłoszony konkurs „MINIGRANTY dla organizacji z województwa łódzkiego” edycji 2020 w ramach Łódzkiego Akceleratora Obywatelskiego. Będzie można uzyskać wsparcie w wysokości do 5000 zł na lokalne inicjatywy podejmowane przez młode organizacje pozarządowe (max. 3 lata) oraz poprzez nieformalne grupy. Ze względu na obecność dwóch operatorów FIO na terenie naszego województwa, Łódzki Akcelerator Obywatelski przeprowadza nabór do konkursów w 12 powiatach pokazanych na poniższej mapie.

Będzie to specyficzny konkurs gdyż projekty lokalne jakie otrzymają wsparcie będą musiały być realizowane w stanie epidemii, a w najlepszym wypadku zagrożenia epidemiologicznego w jakim przyszło nam żyć. Działalność organizacji społecznych zawsze z powodzeniem odpowiadała na lokalne bieżące potrzeby, przez to wierzymy, że będziecie umieli się wspaniale znaleźć w tej trudnej sytuacji.

Niebawem zaprosimy was na webinaria, podczas których zaprezentujemy Wam idee konkursu, zwrócimy Wam uwagę jak poprawnie zrealizować zadania w tych specyficznych warunkach. Szukajcie na dniach zaproszeń na naszej stronie www.lao.org.pl i na naszym fanpage-u na Facebook.

Koordynator ŁAO

phm. Izabela Szkiłondź HR   

Są wyniki!